W tym roku mamy zaszczyt zaprosić Was do Tomaszowa Lubelskiego na piątą edycję naszej imprezy. Urodzinowy Kreskon po raz kolejny gościć będzie w Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego. Mamy nadzieję, że uda nam się przygotować odpowiednią ilość mocnych atrakcji, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Tematyką przewodnią tegorocznego konwentu będzie głównie motyw apokalipsy i postapokalipsy z dodatkiem historii alternatywnej. Mamy nadzieję, że konwent będzie tętnił życiem, a uczestnicy wczują się w klimat i z chęcią wezmą udział w przygotowanych niespodziankach.

Serdecznie zapraszamy do przybycia w nasze malownicze strony oraz pomocy przy tworzeniu kreskonowego programu. Konwenty są w końcu od fanów dla fanów i to Wasza obecność czyni je wyjątkowymi.

Organizatorzy

aktualnoœci
Fotorelacja z serwisu Paradoks 2010-11-16

Jako nasz patron medialny, który wystawił delegację, serwis Paradoks jakiś czas temu umieścił fotorelację z Kreskonu.

Możecie obejrzeć zdjęcia i powspominać nasz konwent, a kto był niezdecydowany może podejmie decyzję o przyjechaniu do nas za rok ;)

Oto zdjęcia Jacka "Spidera" Strzyża, redaktora serwisu Paradoks: Kreskon 2010 fotorelacja


Damian "the hell" Podoba

To nie koniec kreskonowych atrakcji! 2010-08-16
Mimo, że konwentu już dawno skończony wciąż można coś wygrać! Wystarczy pobrać zamieszczoną tutaj ankietę i wypełnioną odesłać na adres kreskon.konkurs@gmail.com do dnia 1 września 2010 roku :) Dla trzech najszybszych osób nagrody gwarantowane na Kreskonie 2011 oraz oczywiście darmowe wejściówki. Poza tym wśród nadsyłających rozlosujemy kolejne 10 darmowych wejściówek na całe trzy dni imprezy! Mam nadzieję, że to Was zachęci do sumiennego wypełnienia ankiet. Co mogę jeszcze powiedzieć? Za rok będzie lepiej :)

Damian "the hell" Podoba

Czas po apokalipsie 2010-08-09
Mamy 9 sierpnia, wczoraj ok. godziny 15.00 zakończył się Kreskon 2010. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za przybycie do Tomaszowa, a jednocześnie przeprosić za wszelkie niedociągnięcia jakie się pojawiły. Wielkie podziękowania należą się obsłudze, która wyrabiała ręce jak nigdy. Poza tym wielkie dzięki Pawłowi, Wiktorowi i Asi, za wsparcie organizacyjne i psychiczne :) Bardzo ważne jest również serdeczne podziękowanie wszystkim którzy nas wspierali medialnie i rzeczowo. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, sponsorom: Wydawnictwu Portal, Stacji AXN Sci-Fi, Wydawnictwu Cyfrografia , Wydawnictwu Powergraph,Nowej Fantastyce, sklepowi internetowemu Goods, Wydawnictwu SinosisWydawnictwu Fabryka Słów, Centrum Taniej Książki Selkar, Wydawnictwu Insignis, Wydawnictwu Akapit-Press, Wydawnictwu GRAmel, Czasopismu Science Fiction, Fantasy i Horror; patronom medialnym: Enklawa Magii, Bastion Polskich Fanów Star wars, Fabularny.net, Paradoks.net, Bestariusz.pl , Trzynasty Schron, Valkiria Network, Wielka Rzeczpospolita, Fantasta.pl, QFANT.PL, Sercetum.pl, Weryfikatorium.pl, Nowa Fantastyka, Tygodnik Tomaszowski, Warlord, Trójca RPG, Ilum.pl, Brotherhood of the Sith, tomaszów24.info, Pod Grzechoczącymi Kośćmi oraz instytucjom wspierającym: Burmistrzowi Miasta Tomaszów Lubelski, Zespołowi Szkól Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim i Lubelskiemu Stowarzyszeniu Fantastyki "Cytadela Syriusza".

Mam nadzieję, że mimo wszystko bawiliście się dobrze i wrócicie do nas za rok. Będzie lepiej :) Wróci termin czerwcowy, a motywem przewodnim będzie czyste fantasy, czyli lochy, smoki, magia i rycerze. Chciałbym żeby i wtedy strojów nie zabrakło i zabawa była przednia. Pożyjemy zobaczymy.

Damian "the hell" Podoba

Program godzinowy! 2010-08-05
Bardzo późno, po wielu zmianach w końcu dotarł i jest, program Kreskonu z podziałem dnio-godzinowym!

Do pobrania tutaj.

Damian "the hell" Podoba

Już jutro zaczynamy! Kreskonowe koszulki. 2010-08-05
Jutro o tej porze będziemy już dwie godziny po rozpoczęciu konwentu. Startujemy o 16.00! Kto ma chęć na darmową wejściówkę lepiej niech zjawi się wcześniej :)

Na Kreskonie nie będzie bezpośredniej sprzedaży koszulek konwentowych, ale będzie można takową zamówić. Wszystkiego dowiecie się na miejscu. Wspomnę tylko, że koszt koszulki będzie wynosił ok. 25 zł.

Damian "the hell" Podoba