W tym roku mamy zaszczyt zaprosić Was do Tomaszowa Lubelskiego na pi±t± edycję naszej imprezy. Urodzinowy Kreskon po raz kolejny go¶cić będzie w Liceum Ogólnokształc±cym im. Bartosza Głowackiego. Mamy nadzieję, że uda nam się przygotować odpowiedni± ilo¶ć mocnych atrakcji, by każdy mógł znaleĽć co¶ dla siebie.

Tematyk± przewodni± tegorocznego konwentu będzie głównie motyw apokalipsy i postapokalipsy z dodatkiem historii alternatywnej. Mamy nadzieję, że konwent będzie tętnił życiem, a uczestnicy wczuj± się w klimat i z chęci± wezm± udział w przygotowanych niespodziankach.

Serdecznie zapraszamy do przybycia w nasze malownicze strony oraz pomocy przy tworzeniu kreskonowego programu. Konwenty s± w końcu od fanów dla fanów i to Wasza obecno¶ć czyni je wyj±tkowymi.

Organizatorzy

informacje
Akredytacja


Spotkamy się już po raz piąty! Zapraszamy do udziału w naszej imprezie, przewidujemy masę atrakcji za niewielką cenę. Stawiamy na przyjazną atmosferę i dobrą zabawę. Więcej szczegółów odnośnie cen, zniżek i godzin otwarcia konwentu znajdziecie niżej.

Akredytacja zostanie otwarta w piątkowe popołudnie około godziny 15.00. Dyżur trwał będzie bez przerwy do godziny 21.00. W drugi dzień imprezy chętni będą mogli zaakredytować się w godzinach 10.00 - 20.00. Ostatniego dnia konwentu akredytacja będzie otwierana tylko z potrzeby przyjęcia uczestnika dyżur będzie pełniła jedna osoba z obsługi.

Każdy uczestnik otrzyma: identyfikator, informator z programem, opisami prelekcji, informacją o organizatorach, sponsorach itp. Przy wejściu na recepcji każdy z uczestników zostanie poproszony o podanie imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania. Dobrze by było, gdybyście mieli ze sobą dowód tożsamości (legitymacja, paszport, dowód osobisty, prawo jazdy itp.).


Cennik


Wejściówka na cały konwent (trzy dni) - 15zł
Akredytacja na poszczególne dni:
* piątek - 3zł
* sobota - 8zł
* niedziela - 4zł

Zniżki konwentowe:
* twórcy programu: jeden punkt programu - 50% zniżki/osoba; dwa punkty programu - 100% zniżki/osoba; LARP/sesja RPG trwające minimum 4 godziny - 100% zniżki/osoba; pokazy - 100% zniżki/grupa
* przebranie: tematyka związana z postapokalipsą - 75% zniżki/osoba
* obsługa: 100% zniżki/osoba
* odległość: powyzej 250 km od Tomaszowa 100% zniżki/osoba


Akredytacja


Dane potrzebne do dokonania przelewu:

Damian Podoba
62 1140 2004 0000 3402 6173 5994
tytułem:
Kreskon 2010 przedpłata /imię i nazwisko płacącej osoby/


Zasady:

1. Opłacając grupę osób ustalcie lidera na którego zostaną wysłane pieniądze, a drogą mailową przyślijcie pełną listę uczestników z opłaconą akredytacją w przedpłacie.
2. Decydując się na tę formę akredytacji maci pewność, że nie będziecie stali w kolejce. Materiały konwentowe będą czekały już przygotowane. Gotowa będzie również lista, wystarczy, że ją podpiszecie i konwent stanie otworem.
3. Po dokonaniu wpłaty koniecznie przyslijcie maila informującego nas o tym.
4. Wśród płacących w ten sposób akredytację rozlosowana zostanie nagroda-niespodzianka.


Nocleg


Na terenie konwentu tradycyjnie zorganizowane będą sale sypialne, tzw. "sleeping roomy". Ręczymy, że nikomu nie zabraknie miejsca na spoczynek po dniu pełnym konwentowych wrażeń. Jeśli jednak byłoby mało przygotowanych przez nas miejsc to na sypialnie zmienimy również pomieszczenia prelekcyjne.

Uczestnikom planujących spać na terenie konwentu przypominamy o zabraniu niezbędnego sprzętu: karimat, śpiworów, poduszek.

Konwentowiczów, którzy nie mają zamiaru korzystać z możliwości odpoczynku przypominamy o ciszy nocnej obowiązującej od godziny 23.00. Za zakłócanie porządku nocnego i snu innych uczestników imprezy regulamin konwentu przewidywał będzie kary, z usunięciem z terenu konwentu włącznie.

Jest również możliwość zakwaterowania w Hotelu Laureat (ul. Lwowska 32), jednak radzimy w takim wypadku przeprowadzić rezerwację pokoju, w czym oczywiście zainteresowanym pomożemy w miarę możliwości. Taka opcja wiąże się jednak z dodatkowymi kosztami:
* pokój 1-osobowy - 110zł
* pokój 2-osobowy - 145zł;
Więcej informacji o hotelu tutaj.