Witamy na stronie Kreskonu 2011!


Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia naszej strony internetowej. Na szczęśliwców czekają tu darmowe wejściówki i nagrody :)

Tydzień do Kreskonu

Siedem dni (już niecałe) dzieli nas od otwarcia bram Kreskonu. Za tydzień o tej porze będzie po oficjalnym rozpoczęciu, a wręcz niemal po pierwszym dniu konwentowania. Tak czy inaczej te ostatnie dni będą pełne pracy. Owoce zobaczycie już na miejscu.

Patronom medialnym przypominam o obowiązku zgłoszenia osób które mają zostać wpuszczone na konwent jako przedstawiciele mediów. Wszystko to można zgłosić na główny adres mailowy imprezy. Bez uprzedzenia, przedstawiciel taki zostanie uznany za zwykłego uczestnika i będzie musiał opłacić akredytację. Unikniemy w ten sposób biaganiny i niedomówień. Mam nadzieję, że nie utrudniam nikomu w ten sposób życia :)

Program i nowa mapka

Zatem jest. (Prawie) Finalny kształt, który wyłania się z mroków mojego komputera. Po bojach i trudach udało sie go złożyć w całość, poukładać i dodać na stronę. Czemu ten nawias zadacie sobie pytanie? Otóż nigdy, nikt do końca nie przewidzi jak potoczą się losy, stąd zabezpieczenie w postaci słowa "prawie". Jak konwent dobiegnie końca, program na pewno będzie finalny :) W razie jakichkolwiek wątpliwości i zastrzeżeń do programu prosze kontaktować się ze mną za pośrednictwem telefonu (preferowany sms), podając sedno sprawy oraz e-mail kontaktowy. Na inne formy zgłoszeń nie odpowiem z przeoczenia lub braku czasu.

W zakładce Jak nas znaleźć możecie zobaczyć mapkę przedstawiającą nową lokalizację konwentu. Mam nadzieję, że nikt nie pobłądzi.

Dwa tygodnie!

Tyle dzieli nas od Kreskonu! Znamy już lokalizację konwentu - w tym roku będzie to Gimnazjum Nr 1 przy ulicy Kopernika 4. Mamy też garść programu i gotowy plakat, który ujrzy światło internetu wkrótce. Informator się składa, plakaty wkrótce będą sie drukować. Z kolejnymi dniami pojawiać się będą aktualizacje z informacjami o zbliżającym się konwencie. Będźcie z nami online do 12 sierpnia, potem zapraszamy wszystkich na żywo do Tomaszowa :)

Kolejne patronaty

Miło mam poinformować, że patronat nad imprezą objęły serwisy: Fairy-Tail, Wielkarzeczpospolita oraz dziennik Kurier Lubelski. Na wyżej wymienione strony serdecznie zapraszamy.

Problemy techniczne

Jak to zawsze bywa coś musi się zepsuć tuż przed finałem. Tak też jest i teraz - moje źródło internetu średnio bije więc informacje i odpowiedzi na maile mogą być opóźnione. Za utrudnienia serdeczenie przepraszam. Postaram się nadrobić straty :)

Jak nas znaleźć

Do waszej dyspozycji oddajemy mapkę z położeniem Tomaszowa oraz plan miasta w lokalizacją szkoły. Wszystko znajdziecie tutaj.

Współpraca

  Wydawnictwo Initium
  Selkar Centrum Taniej Książki
  axn sci-fi

  Nowa Fantastyka
  Wydawnictwo GRAmel
  Spokon - społeczność konwentowa
  http://bard.pl/
  http://www.granna.pl
  http://www.akapit-press.com.pl/
  http://www.swiatkomiksu.pl/
  http://www.biocosmosis.com/  Powergraph
  Trzynasty Schron


  Tygodnik Tomaszowski


  Brotherhood of the Sith
  http://www.stefandarda.pl/

  Wielka Rzeczpospolita


Poprzednie edycje

Organizator


Facebook


Licznik odwiedzin