Witamy na stronie Kreskonu 2011!


Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia naszej strony internetowej. Na szczęśliwców czekają tu darmowe wejściówki i nagrody :)

Stefan Darda gościem Kreskonu!

Stało się jasne. Tegoroczny Kreskon odwiedzi znany pisarz horrorów, nasz przyjaciel i Honorowy Członek Klubu, Stefan Darda. Spotkanie z nim odbędzie się w konwentową sobotę. Serdecznie zaporaszamy wszywstkich fanów. Jak to na spotkaniu autorskim, bedziecie mogli zadać pytania, posłuchac o planach na przyszłość i poprosić o autograf :)

II Aktualizacja programowa

W zakładce program możecie znaleźć najnopwsze punkty programu jakie zaprezentujemy Wam na Kreskonie. Mamy nadzieję, że będą one interesujące. Jeśli nie, cóż nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście sami zrobili coś co wg Was jest interesujące ;)

Kiermasz książek

Wpadlismy na pomysł by na tegorocznym Kreskonie zorganizować kiermasz książek używanych i nieużywanych. W oddzielnej sali będzie można rozłozyć swoje tomy, aby je upłynnić, zamienić lub oddać - Wasza wola. My tylko wychodzimy z tym pomysłem. Myśle, że każdy ma poupychane po kątach książki których nie czytał i nie ma zamiaru więc mozliwość pozbycia się ich powinna być kusząca. Dajemy ją Wam! Ja skorzystam, mam nadzieję, że Wy też :)

Kreskon na Facebooku

Idziemy z postępem więc trafiliśmy również na FB. Mamy nadzieję, że ta strona spotka się z Waszym zainteresowaniem i trafi w gusta. Nie jest w żaden sposób porywająca, ale ma na celu proste i szybkie przekazanie informacji oraz promowanie konwentu. Od czasu do czasu pojawią się też jakieś konkursy. Zapraszamy do uważnego śledzenia :)

Nowi patroni medialni

Bardzo miło nam poinformować, że grono naszych patronów medialnych wzbogaciło się o serwisy taki jak: Tawerna RPG, Fantasta, Pod Grzechoczącymi Kośćmi i Secretum. Wszędzie tam znajdziecie ciekawe informacje z dziedziny fantastyki i nie tylko, zachęcamy więc do zaglądania na te strony.

Informujemy też, że po raz kolejny zawitamy na stronice Tygodnika Tomaszowskiego, który ponownie objął Kreskon swoją opieką patronacką.

Kolejni patroni medialni

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych naszysch nowych patronów medialnych: Trzynasty Schron i QFant. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji z dziedziny fantastyki, horroru i post-apokalipsy.

Jak nas znaleźć

Do waszej dyspozycji oddajemy mapkę z położeniem Tomaszowa oraz plan miasta w lokalizacją szkoły. Wszystko znajdziecie tutaj.

Współpraca

  Wydawnictwo Initium
  Selkar Centrum Taniej Książki
  axn sci-fi

  Nowa Fantastyka
  Wydawnictwo GRAmel
  Spokon - społeczność konwentowa
  http://bard.pl/
  http://www.granna.pl
  http://www.akapit-press.com.pl/
  http://www.swiatkomiksu.pl/
  http://www.biocosmosis.com/  Powergraph
  Trzynasty Schron


  Tygodnik Tomaszowski


  Brotherhood of the Sith
  http://www.stefandarda.pl/

  Wielka Rzeczpospolita


Poprzednie edycje

Organizator


Facebook


Licznik odwiedzin