Witamy na stronie Kreskonu 2011!


Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia naszej strony internetowej. Na szczęśliwców czekają tu darmowe wejściówki i nagrody :)

Wycieczka śladami "Czarnego Wygonu"

Biuro Podróży Quand postanowiło wesprzeć naszą inicjatywę i w sobotę o 23.00 trzy osoby wyłonione spośród miłośników prozy Stefana Dardy pojadą na niezwykłą wyprawę. Losowanie szczęśliwców odbędzie się na spotkaniu autorskim ze Stefanem i sam autor wylosuje zwycięzców. Życzymy powodzenia :)

Deadline!

Nadchodzi taki czas kiedy organizator ma tego wszystkiego dość. Wszystko na głowie, zamęt, latanie i problemy. Pytanie "Jak to wyjdzie?" O_O Odpowiedź "Zobaczymy już bardzo niedługo". :P Informatory studzą się, plakaty wietrzą, a identyfikatory czekają na plakietki - taki jest deadline kreskonowy. Do druku jeszcze pare rzeczy, równiez to i owo trzeba dokupić, ale mniej więcej jesteśmy gotowi :)

Przypominamy o kiermaszu książek, nie zapomnijcie zbędnych zasobów które chcecie upłynnić - u nas bedzie okazja! Przypominamy o sobotnim spotkaniu z gościem konwentu Stefanem Dardą, zabierzcie książki do podpisu i pytania do zadania autorowi. Stalowe gacie na niektóre konkursy też się przydadzą.

Regulanim turnieju Wh40k do pobrania

Wiem, że późno, ale jakoś umykało mi :/ Tutaj pobierzecie regulamin turnieju bitwnego Warhammera 40.000.

Tabela z programem!

Jest! Jest! Jest! Tabela programowa, z powadziałem na dnie i godziny. Został okrojony, sporo konkursów musieliśmy odrzucić, pare rzeczy odpadło nie z naszej winy wygląda to tak jak wygląda, ale najwazniejsze, że już jest. Szkoda mi kilku świetnych konkursów, które zostały zgłoszone zbyt późno by wejść do programu. Rada na przyszłość dla wszystkich twórców - znacie adresy dużo wcześniej niż tydzień przed imprezą więc ułatwcie życie i sobie i organizatorom zgłaszając swoje pomysły wcześniej niż na ostatnią chwilę ;) Niemniej jednak za wszystkie punkty zgłoszona przez was do programu serdecznie dziękujemy :)

Kolejny sponsor

Udało nam się pozyskać kolejnego sponsora. Jest nim sklep Anime Shop, któremu dziękujemy tym bardziej, że zdecydował się na wsparcie nas mimo grożby nie pojawienia się na plakatach. Ta sprawa jednak obróciła się na jego korzyść bo plakaty zostały cofnięte z druku z powodu awarii.

Jak nas znaleźć

Do waszej dyspozycji oddajemy mapkę z położeniem Tomaszowa oraz plan miasta w lokalizacją szkoły. Wszystko znajdziecie tutaj.

Współpraca

  Wydawnictwo Initium
  Selkar Centrum Taniej Książki
  axn sci-fi

  Nowa Fantastyka
  Wydawnictwo GRAmel
  Spokon - społeczność konwentowa
  http://bard.pl/
  http://www.granna.pl
  http://www.akapit-press.com.pl/
  http://www.swiatkomiksu.pl/
  http://www.biocosmosis.com/  Powergraph
  Trzynasty Schron


  Tygodnik Tomaszowski


  Brotherhood of the Sith
  http://www.stefandarda.pl/

  Wielka Rzeczpospolita


Poprzednie edycje

Organizator


Facebook


Licznik odwiedzin