O konwencie

Akredytacja


To już szósta edycja Kreskonu! Zapraszamy do zabawy w naszej imprezie. Przewidujemy masę atrakcji za niewielką i niezmienioną cenę. Stawiamy na przyjazną atmosferę i dobrą zabawę. Więcej szczegółów odnośnie cen, zniżek i godzin otwarcia znajdziecie niżej.

Akredytacja zostanie otwarta w piątkowe popołudnie około godziny 15.00. Dyżur trwał będzie bez przerwy do godziny 21.00. W drugi dzień imprezy chętni będą mogli zaakredytować się w godzinach 10.00 - 20.00. Ostatniego dnia konwentu akredytacja będzie otwierana tylko z potrzeby przyjęcia uczestnika dyżur będzie pełniła jedna osoba z obsługi.

Każdy uczestnik otrzyma: identyfikator, informator z programem, opisami prelekcji, informacją o organizatorach, sponsorach itp. Przy wejściu na recepcji każdy z uczestników zostanie poproszony o podanie imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania. Dobrze by było, gdybyście mieli ze sobą dowód tożsamości (legitymacja, paszport, dowód osobisty, prawo jazdy itp.).


Cennik


Wejściówka na cały konwent (trzy dni) - 15zł
Akredytacja na poszczególne dni:
* piątek - 3zł
* sobota - 8zł
* niedziela - 4zł

Zniżki konwentowe:
* twórcy programu: jeden punkt programu - 50% zniżki/osoba; dwa punkty programu - 100% zniżki/osoba; LARP/sesja RPG trwające minimum 4 godziny - 100% zniżki/osoba; pokazy - 100% zniżki/grupa
* przebranie: tematyka związana z fantastyką - 50% zniżki/osoba
* obsługa: 100% zniżki/osoba
* odległość: za każde 150 km od Tomaszowa 50% zniżki/osoba, czyli uczestnicy z miejscowości położonych 300 km od rodzinnego miasta organizatorów wchodzą za darmo!


Nocleg


Na terenie konwentu tradycyjnie zorganizowane będą sale sypialne, tzw. "sleeping roomy". Ręczymy, że nikomu nie zabraknie miejsca na spoczynek po dniu pełnym konwentowych wrażeń. Jeśli jednak byłoby mało przygotowanych przez nas miejsc to na sypialnie zmienimy również pomieszczenia prelekcyjne.

Uczestnikom planujących spać na terenie konwentu przypominamy o zabraniu niezbędnego sprzętu: karimat, śpiworów, poduszek.

Konwentowiczów, którzy nie mają zamiaru korzystać z możliwości odpoczynku przypominamy o ciszy nocnej obowiązującej od godziny 23.00. Za zakłócanie porządku nocnego i snu innych uczestników imprezy regulamin konwentu przewidywał będzie kary, z usunięciem z terenu konwentu włącznie.

Jest również możliwość zakwaterowania w Hotelu Laureat (ul. Lwowska 32), jednak radzimy w takim wypadku przeprowadzić rezerwację pokoju, w czym oczywiście zainteresowanym pomożemy w miarę możliwości. Taka opcja wiąże się jednak z dodatkowymi kosztami:
* pokój 1-osobowy - 110zł
* pokój 2-osobowy - 145zł;
Więcej informacji o hotelu tutaj.

Jak nas znaleźć

Do waszej dyspozycji oddajemy mapkę z położeniem Tomaszowa oraz plan miasta w lokalizacją szkoły. Wszystko znajdziecie tutaj.

Współpraca

  Wydawnictwo Initium
  Selkar Centrum Taniej Książki
  axn sci-fi

  Nowa Fantastyka
  Wydawnictwo GRAmel
  Spokon - społeczność konwentowa
  http://bard.pl/
  http://www.granna.pl
  http://www.akapit-press.com.pl/
  http://www.swiatkomiksu.pl/
  http://www.biocosmosis.com/  Powergraph
  Trzynasty Schron


  Tygodnik Tomaszowski


  Brotherhood of the Sith
  http://www.stefandarda.pl/

  Wielka Rzeczpospolita


Poprzednie edycje

Organizator


Facebook


Licznik odwiedzin