Rok 2011

Szósta edycja Kreskonu rodziła się w bólach. Początkowo konwent miał odbyć się jak było w 2009 roku, gdzieś w czerwcu. Brak programu i protesty uczestników spowodowały odsunięcie terminu na sierpnień. Z obecnej perspektywy był to strzał w dziesiątkę. Odwiedził nas Stafan Darda, który na swojej stronie zapraszał do udziału w konwencie.

Rok 2010

Jubileuszowy, piąty Kreskon pod hasłem "Wyprzedzamy kalendarz Majów o dwa lata". Odbył sie w dniach 6-8 sierpnia w Zespole Szkół Nr 1. Motywem przewodnim była tematyka apokalipsy, postapokalipsy i alternatywy historii. Krótka fotorelacja z serwisu Paradoks, który patronował imprezie to obejrzenia tutaj. Strona kreskonu, mimo odległego czasu wciąż krąży w sieci pod tym adresem.

Rok 2009

Kreskon 2009 odbył się w dniach 26-28 czerwca, trafiając niefortunni w sesję studencką, odbiło się to na liczbi uczestników, ale nie na dobrej zabawie. Odwiedzili nas Andrzej Pilipiuk i Stefan Darda oraz Bractwo Sithów, które zapewniło nam program dotyczący świata Gwiezdnych Wojen. Ogólnie program był dobry, oczym sami możecie się przekonać bo strona wciąż jeszcze dostępna do wglądu, chętni mogą ja znaleźć tutaj.

Rok 2008

Popełniony na przełomie maja i czerwca. Pierwszy Kreskon, który rozciągnął się na trzy dni. Gości witały figurki kosmitów: szaraka oraz gwiezdnowojennego Jar Jar Binksa. Więcej obiektywnej opinii możecie zasięgnąć w relacji która została opubliowana w serwisie Paradoks, a dokłądnie tutaj. Fotorelacja do obajrzeniatutaj.

Rok 2007

Druga edycja tomaszowskiego konwentu. Dwudniowy konwent, który zagościł w wymienianej wyżej szkole był. Wielkość szkoły zaowocowała małym zagęszczeniem uczestników. Gośćmi specjalnymi byli Andrzej Pilipiuk i Kazimierz Nagórski. Rok ten zaowocował dwiema relacjami i dwiema fotorelacjami. I relacja II relacja I fotorelacja II fotorelacja

Rok 2006

Pierwszy konwent organizowany przez Tomaszowski Klub Fantastyki. Jednodniowa impreza, która odbyła się w lokalnym Domu Kultury. Wielki wkład w postanie Kreskonu mieli nasi przyjaciele z Zamościa, tłumnie odwiedzili nas przedstawiciele Lublina. Wszystko skończyło się ogniskiem na Siwej Dolinie i zapoczątkowało tradycję trwającą po dziś :) Fotorelacja do obejrzenia tutaj.


  Dwumiesięcznik fantastyczno-kryminalny
  Blog autorskiej gry fabularnej
  Serwis poświęcony książkom


  Secretum
  Bestariusz - potwornie fantastyczny
  Fabularny.net
  Zamek Drachenfels

  Tawerna RPG
  Szuflada - magazyn kulturalno-literacki
  Efantastyka
  Tomaszów Lubelski - dobre strony naszego miasta
  Twój Wortal Fantasy
  Pod Grzechoczącymi Kośćmi
  Serwis fantastyczny
  Paradoks
  Fairy-Tail
  Brotherhood of the Sith
  Board Times
  Kulturopolis
  Anime Dream
  Zielona Wieża
  Insimilion
  Soul Ninja

  Star Trek, Sci-Fi, Fantastyka, Seriale, Filmy - Trek.pl
  Droga do świata gier - RPGamer
  Najgorsze stało się prawdą!
  Stefan Darda - strona autorska
  Fantastyczna telewizja internetowa
  Zrodzony z fantastyki - Poltergeist
  Enigma - Klucz do tajemnic
  Wielka Rzeczpospolita
  Serwis o Live Action Role-Playing
  Zona RPG
  Humor i rozrywka Sadurski.com
  Przez Historie
  T&M Studio
  Tygodnik Tomaszowski