Sponsorzy

Patroni

Kreskon na Facebook'u
Mapa dojazdu »


Licznik odwiedzin:

...

Aktualności

 • Kreskon już tuż tuż...

  I przed nami ostatnia prosta! O ile tak można nazwać przedkonwentowy deadline. Mimo małej ilości czasu do imprezy wsparcie okażą nam kolejne instytucje:
  Za wsparcie jesteśmy bardzo wdzięczni :)

  Z ważnych przedkonwentowych ogłoszeń: udostępniamy oświadczenie opiekuna osoby nieletniej, który to dokument jest niezbędny aby uczestnicy poniżej 18 roku życia mogli wejść na imprezę bez osoby dorosłej!

  W zakładce dojazd znajdziecie mapę Tomaszowa na której zaznaczone są najważniejsze punkty, związane z tegorocznym Kreskonem.

  Oczywiście dostępny jest również pełny program Kreskonu. Znajdziecie go w zakładce "program" lub bezpośrednio tutaj.

 • Kolejne tajemnice ujawnione :)

  Wspierają nas kolejne instytucje. Nie zawsze musi to byś sponsoring ważne, że grono naszych przyjaciół rośnie :) Dziękujemy za wsparcie tomaszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Pomocy udzielają nam również Stowarzyszenie Cytedela Syriusza, Stowarzyszenie Czerwony Smok, Studio T&M oraz firma ProG3 z którą już niedługo ujawnimy ciekawą tajemnicę. W programie zagoszczą tym razem na pewno autorzy gry fabularnej TROM.

 • Program po raz pierwszy!

  Najwyższy czas ujawnić nieco programu. To co odkrywamy w tej chwili znajdziecie z zakładcie Program. Napewno na tym się nie skończy. Przypominamy również, że od dnia dzisiejszego macie jeszcze tydzień na przysyłanie swoich zgłoszeń na adres: kreskon.program@gmail.com!

  Przygotowujemy również atrakcje pozaprogramowe. W tym roku będziecie mogli oglądać prace dwóch artystów z Tomaszowa: Łukasza Patro oraz Marka Petryny. Na Kreskon zajadą również quady, jednak szczegóły jeszcze pozostają owiane tajemnicą!

 • Tajemnica goni tajemnicę...

  ... a my chętnie je dla Was odkrywamy :)
  Tak oto czas ujawnić, że na Kreskonie zagości Stefan Darda, z którego może uda Wam się wyciągnąć informacje o jakich tajemniczych miejscach na Roztoczu jeszcze napisze. Oprócz tego z programie pojawią się szpiedzy z Watykanu i Templariusze. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, których część możecie już zgarnąć zaglądając na nasz profil FB.

  Z zadowoleniem informujemy również, że Kreskon wpierają Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim. Do sponsorów dołączyli też Wydawnicwo Replika oraz księgarnia Świt. Reklamę zapewnią nam natomiast Echa Roztocza i Informator Konwentowy.

Archiwum »