Sponsorzy

Patroni

Kreskon na Facebook'u
Mapa dojazdu »


Licznik odwiedzin:

...

Archiwum

 • Kreskon już tuż tuż...

  I przed nami ostatnia prosta! O ile tak można nazwać przedkonwentowy deadline. Mimo małej ilości czasu do imprezy wsparcie okażą nam kolejne instytucje:

  Za wsparcie jesteśmy bardzo wdzięczni :)

  Z ważnych przedkonwentowych ogłoszeń: udostępniamy oświadczenie opiekuna osoby nieletniej, który to dokument jest niezbędny aby uczestnicy poniżej 18 roku życia mogli wejść na imprezę bez osoby dorosłej!

  W zakładce dojazd znajdziecie mapę Tomaszowa na której zaznaczone są najważniejsze punkty, związane z tegorocznym Kreskonem.

  Oczywiście dostępny jest również pełny program Kreskonu. Znajdziecie go w zakładce "program" lub bezpośrednio tutaj.

 • Kolejne tajemnice ujawnione :)

  Wspierają nas kolejne instytucje. Nie zawsze musi to byś sponsoring ważne, że grono naszych przyjaciół rośnie :) Dziękujemy za wsparcie tomaszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Pomocy udzielają nam również Stowarzyszenie Cytedela Syriusza, Stowarzyszenie Czerwony Smok, Studio T&M oraz firma ProG3 z którą już niedługo ujawnimy ciekawą tajemnicę. W programie zagoszczą tym razem na pewno autorzy gry fabularnej TROM.

 • Program po raz pierwszy!

  Najwyższy czas ujawnić nieco programu. To co odkrywamy w tej chwili znajdziecie z zakładcie Program. Napewno na tym się nie skończy. Przypominamy również, że od dnia dzisiejszego macie jeszcze tydzień na przysyłanie swoich zgłoszeń na adres: kreskon.program@gmail.com!

  Przygotowujemy również atrakcje pozaprogramowe. W tym roku będziecie mogli oglądać prace dwóch artystów z Tomaszowa: Łukasza Patro oraz Marka Petryny. Na Kreskon zajadą również quady, jednak szczegóły jeszcze pozostają owiane tajemnicą!

 • Tajemnica goni tajemnicę...

  ... a my chętnie je dla Was odkrywamy :)
  Tak oto czas ujawnić, że na Kreskonie zagości Stefan Darda, z którego może uda Wam się wyciągnąć informacje o jakich tajemniczych miejscach na Roztoczu jeszcze napisze. Oprócz tego z programie pojawią się szpiedzy z Watykanu i Templariusze. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, których część możecie już zgarnąć zaglądając na nasz profil FB.

  Z zadowoleniem informujemy również, że Kreskon wpierają Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim. Do sponsorów dołączyli też Wydawnicwo Replika oraz księgarnia Świt. Reklamę zapewnią nam natomiast Echa Roztocza i Informator Konwentowy.

 • Sponsorzy Kreskonu

  Z dumą i zadowoleniem informujemy Was, że bedziecie mogli na Kreskonie wygrać naprawdę niesamowite nagrody. Prócz już znanych sponsorów zatroszczą się o to nowe instytucje, które wyraziły chęć wsparcia naszej imprezy:


 • Ciemna Strona Mocy wspiera Kreskon

  Do grona naszych patronów medialnych dołączyli Sithowie. Możecie odwiedzić ich na stronie Bractwa oraz na profilu Facebook'owym.

 • Kreskon ujawnia kolejne tajemnice!

  Pierwszą ważną informacją jest to, że Kreskon 2013 odbędzie się w Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim. Kolejna dobra wiadomość to blok multimedialny, który przygotowaliśmy dla Was we współpracy ze sklepem Virtual. Dbając aby Wasze oczy odpoczęły od ekranów telewizorów, będziecie również mogli odwiedzić bogaty Games Room do którego cegiełki dołożą Rebel i Galakta.

  Wraz z wydawnictwem Galakta mamy dla Was ciekawą propozycję: wyszukajcie na Facebook’u wydarzenie Kreskon 8 i tam pod odpowiednim postem możecie wypisać 3 gry w które najbardziej chcecie zagrać. Tytuły, które nazbierają najwięcej „wywołań” zawitają w konwentowym Games Roomie :)

 • Motyw i zgłoszenia programu

  Tegoroczny motyw przewodni to "Tajemnice i teorie spiskowe". Pod taką tematykę chcemy podciągnąć różne ciekawostki historyczne i naukowe. Jest tego tak wiele, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, żeby przygotować i przedstawić ciekawą prelekcję. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres: kreskon.program@gmail.com.

  Chętnie przyjmiemy również Wasze pomysły na punkty programu do bloków: Ogólnofantastycznego, Mangi i Anime, Konkursowego i Gier. Piszcze też, jeśli macie pomysł na ciekawy turniej gier planszowych, karcianych czy bitewnych. Chętnie przyjmiemy do programu sesje RPG i Larp'y. Termin nadsyłania propozycji programu mija 31 lipca.

 • Kreskon na Facebook'u

  Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na FB oraz zapisania się na wydarzenie "Kreskon". Pojawi się tam kilka konkursów, dzięki którym będziecie mogli zgarnąć coś tajemniczego :)

 • Pierwsze wieści kreskonowe!

  Zbyt długo kazaliśmy wam w tym roku czekać na wieści, więc od razu wyjawimy część tajemnic. Swojego wsparcia udzielą Kreskonowi
  Centrum Gier Rebel, Sklep Goods oraz wydawnictwo Let's Play.
  Konkursów i turniejów nie zabraknie, a dzięki nim bedziecie
  mogli wygrać fantastyczne nagrody.

 • Nowa strona

  Tym razem strona w mniejszej palecie kolorów niż ostatnio. Mamy jednak nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. W razie wyłapania błędów, ślijcie uwagi na adres: kreskon@gmail.com.

Strona główna »