Sponsorzy

Patroni

Kreskon na Facebook'u
Mapa dojazdu »


Licznik odwiedzin:

...

  Akredytacja

  Akredytacja zostanie otwarta w piątkowe popołudnie około godziny 15.00. Dyżur trwał będzie bez przerwy do godziny 21.00. W drugi dzień imprezy chętni będą mogli zaakredytować się w godzinach 08.00 - 20.00. Ostatniego dnia konwentu akredytacja będzie otwierana tylko z potrzeby przyjęcia uczestnika, dyżur będzie pełniła jedna osoba z obsługi.

  Każdy uczestnik otrzyma: identyfikator, informator z programem, opisami prelekcji, informacją o organizatorach, sponsorach itp. Przy wejściu na recepcji każdy z uczestników zostanie poproszony o podanie imienia i nazwiska oraz miejsca zamieszkania. Dobrze by było, gdybyście mieli ze sobą dowód tożsamości (legitymacja, paszport, dowód osobisty, prawo jazdy itp.).

  Osoby nieletnie prosimy o przyniesienie ze sobą formularzy ze zgodą opiekunów. Będą one dostępne na naszej stronie przed konwentem.

  Cennik

  Wejściówka na cały konwent (trzy dni) - 15zł
  Akredytacja na poszczególne dni:
  * piątek - 3zł
  * sobota - 8zł
  * niedziela - 4zł

  Zniżki konwentowe:

  * jeden punkt programu - 50% zniżki/osoba
  * dwa punkty programu - 100% zniżki/osoba
  * LARP/sesja RPG trwające minimum 4 godziny - 50% zniżki/osoba
  * pokazy/warsztaty - 100% zniżki/grupa
  * obsługa: 100% zniżki/osoba
  * przebranie: tematyka związana z fantasy - 50% zniżki/osoba
  * odległość: powyżej 150 km od Tomaszowa 50% zniżki/osoba!

  Zniżki obowiązują tylko przy opłaceniu pełnej akredytacji na 3 dni konwentu!

  Nocleg

  Na terenie konwentu tradycyjnie zorganizowane będą sale sypialne, tzw. "sleeping roomy". Ręczymy, że nikomu nie zabraknie miejsca na spoczynek po dniu pełnym konwentowych wrażeń. Jeśli jednak byłoby mało przygotowanych przez nas miejsc to na sypialnie zmienimy również pomieszczenia prelekcyjne.

  Uczestnikom planujących spać na terenie konwentu przypominamy o zabraniu niezbędnego sprzętu: karimat, śpiworów, poduszek.

  Dojazd

  W opracowaniu...