Sponsorzy

Do grona instytucji wspierających Kreskon dołączyli kolejni silni gracze na rynku fantastycznym! Sklep Rebel będzie wspierać Games Room i turnieje planszówkowe, Wydawnictwo Fabryka Słów przeznaczy znakomite książki na nagrody, a Sklep Gry Fabularne zapewni każdemu uczestnikowi zniżkę na swój asortyment.

Goście, goście na Kreskonie

Z radością przedstawiamy kolejnych gości, którzy odwiedzą nasz konwent. W zakładce „Goście” możecie zapoznać się z informacjami o inicjatywie Dorigami, która zawita do nas z Poznania oraz o Grzegorzu Wielgusie, który całkiem niedawno zadebiutował powieścią „Krzyżowiec”.

Goście

Możemy oficjalnie zapowiedzieć pierwszych gości Kreskonu! Będą nimi Kazimierz Kyrcz Jr i Michał J. Walczak, autorzy fantastyki i horroru. Bliżej z ich sylwetkami możecie zapoznać się w zakładce „Goście”.

WH40k

Jakże mogłoby być inaczej? Na Kreskonie będziecie mogli zagrać w turnieju Warhammera 40000. Więcej szczegółów o turnieju opublikujemy bliżej imprezy. Już teraz możemy ujawnić, że sponsorem nagród będzie sklep Vanaheim.

Konferencja

Równolegle z konwentem odbywać się będzie konferencja historyczna. Obrady będą toczyć się w ramach trzech tematów: 1. Nowoczesne formy i metody edukacji historycznej, 2. Motywy historyczne w kulturze popularnej, 3. Mikrohistoria – metodologia i przykłady. Więcej informacji znajdziecie w zakładce „Konferencja”.

Startujemy

Z wielką radością ogłaszamy, że Kreskon wraca do kalendarza konwentowego! Impreza odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim, na malowniczym Roztoczu. Fantastyka zawita w nasze progi w dniach 18-20 sierpnia 2017 r.